GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Jardinierer 8573089
nr 857 3089
Jardinierer
2 st, Bland annat Rörstrand, längd: 23-35 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 november 2013
kl 18:31:43
100 kr
200 kr
300 kr
300 kr